Dekoracja samochodu na wesele


Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, aby podkreślić wyjątkowość dnia ślubu, rozważ użycie samochodów jako części ogólnego projektu. Możesz wykorzystać samochody na wiele sposobów, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju wygląd swojego wielkiego dnia. Samochód można udekorować kwiatami, wstążkami i innymi odpowiednimi akcentami. Doda to elegancji i klasy oraz sprawi, że będzie się on wyróżniał na tle innych. Kwiaty umieszczone na samochodzie powinny pasować do całego tematu wesela. Dzięki temu samochód będzie wyglądał na skoordynowany i nieprzygotowywany obojętnie, na ostatnią chwilę.

Brama z samochodów, a dekoracja drogi weselnej

Możecie też ustawić samochody wzdłuż alejki prowadzącej do miejsca ceremonii lub przyjęcia. Udekorowane kwiatami lub zielenią będą pięknie zdobiły drogę dla przyjeżdżających Państwa Młodych. Samochody ustawione na drodze weselnej mogą za pomocą świateł podświetlać drogę prowadzącą do kościoła lub domu weselnego. Dodatkowo efekty dźwiękowe też zrobią wrażenie i dodadzą klimatu całemu wydarzeniu. Goście z pewnością docenią taki gest, a Państwo Młodzi będą mogli poczuć się jak w filmie akcji. Cała okolica będzie wiedziała, że właśnie dziś jest ich wielki dzień. Najważniejsze jest bycie kreatywnym i dobra zabawa!

Dekoracja samochodu na wesele

Gdzie kupić dekoracje na samochód weselny?

Dekoracja samochodu na wesele może być kosztowna. Jeżeli Twój budżet jest ograniczony, możesz rozważyć wypożyczenie udekorowanego samochodu zamiast lub samych dekoracji. Na wielu grupach w social mediach osoby mające ślub już za sobą, sprzedają swoje dekoracje w okazjonalnych cenach. Jest to świetna okazja dla tych, którzy planują swoje wesela, aby kupić prawie nowe akcesoria i zaoszczędzić pieniądze. Dekoracje można też zrobić samodzielnie. To może być miło spędzony czas z przyjaciółmi lub rodziną, a to pozwoli zaoszczędzić pieniądze. Istnieje wiele tutoriali DIY online, więc przy ambitniejszych planach, można znaleźć coś, co pasuje do Twoich ślubnych oczekiwań. Wystarczy kupić kilka balonów i wstążkę, poświęcić ok. godziny i auto weselne będzie gotowe do startu. 

Podobne artykuły: